10 Haziran 2022 Cuma TV yayın akışı: Bugün televizyonda neler var?

Televizyon yayın akışları, gün içerisinde beşerler tarafından en çok araştırılan mevzular ortasında yer alıyor. Medya gündemini yakından takip edenler, televizyon kanallarında hangi dizi, sinema ve yarış programlarının olduğunu merak ediyor.

Televizyon karşısında vakit geçirmeyi sevenler ve bekledikleri üretimleri kaçırmak istemeyen izleyiciler, ‘’Bugün hangi kanalda ne var?’’ sorusuna cevap arıyor.

Yaz ayları yaklaştıkça dönem finali yahut final yapan diziler, yayın akışlarını değiştirirken yeni üretimler da yerini alıyor.

10 Haziran 2022 Cuma TV yayın akışında sevilen dizilerin yanı sıra Survivor All Star da yeni kısmıyla yer alıyor.

Peki, bugün televizyonda neler var? Bu akşam hangi dizi ve sinemalar yayınlanacak? İşte 10 Haziran 2022 Cuma ATV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT1, Show TV, TV8 yayın akışı…

10 Haziran 2022 Perşembe TV yayın akışı

SHOW TV YAYIN AKIŞI

06:00 Gelin Evi

08:00 Bu Sabah

10:30 Şef Kapımda

12:10 Gelin Evi

15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45 Show Ana Haber

20:00 Tünel (Yabancı Sinema)

22:15 Tünel (Yabancı Sinema)

00:30 Büyük Beyaz (Yabancı Sinema)

02:15 Büyük Beyaz (Yabancı Sinema)

03:30 Şef Kapımda

05:00 Aşk Laftan Anlamaz

ATV YAYIN AKIŞI

06:00 Kuruluş Osman

07:00 Kahvaltı Haberleri

08:30 Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor

10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane

16:00 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Yalnız Kurt

00:20 Destan

03:20 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane

05:35 Kuruluş Osman

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Yaprak Dökümü

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk-ı Memnu

18:45 Kanal D Ana Haber

20:00 Art Sokaklar (Yeni Bölüm)

00:15 Afara

02:45 Gelinim Mutfakta

05:00 Yabancı Damat

FOX TV YAYIN AKIŞI

07:00 Fatih Savaş İle Sabah Sohbetleri

08:00 Çalar Saat

10:45 İktisat Arası

11:00 Çağla İle Yeni Bir Gün

13:00 En Hamarat Benim

16:00 Fulya İle Umudum Olsun

19:00 Selçuk Doruklu İle Fox Ana Haber

20:00 İyilik

23:30 Orta Sayfa

01:45 Kamera Arkası

02:15 Bay Yanlış

04:15 İnadına Aşk

06:00 Aşk Yeniden

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Bahtımın Oyunu

09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:00 Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde

16:00 Hoş Köylü

18:30 Star Haber

20:00 Bahtımın Oyunu

00:30 Fazilet Hanım ve Kızları

03:00 Fazilet Hanım ve Kızları

05:00 Hoş Köylü

TV8 YAYIN AKIŞI

06:30 Oynat Bakalım

07:15 8’de Sağlık

08:30 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa

11:15 Survivor All Star

13:00 Survivor Panorama

15:00 Canım Annem

16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

20:00 Survivor All Star

00:15 Survivor Ekstra

02:15 Canım Annem

04:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

04:15 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa

05:30 Oynat Bakalım

TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:50 Hapishanedeki Çiçek

08:45 Dr. Yerebakan İle Hayatın Ritmi

10:00 Alişan İle Hayata Gülümse

12:45 Türkiye’nin Mutfağı

15:15 Kasaba Doktoru

16:40 Seksenler

19:00 Ana Haber

19:50 Savların Aksine

20:00 Kasaba Doktoru

23:40 3’Te 3

04:50 Seksenler

03:00 Kasaba Doktoru

Yorum yapın