Fatih Karagümrük’e transfer olan Buyruk Tintiş’ten Galatasaray’a sitem!

Süper Lig takımlarından VavaCars Fatih Karagümrük, Galatasaray U19 Kadrosu’ndan transfer yaptı.

İstanbul grubundan yapılan açıklamada, geçen dönem Galatasaray U19 Kadrosu ile Gelişim Ligi’nde şampiyonluk yaşayan Emir Tintiş ile kontrat imzalandığı belirtildi.

Fatih Karagümrük’ün transfer açıklaması şu formda:

“Karagümrük’e güzel geldin Buyruk Tintiş.

18 yaşındaki sol bek Buyruk Tintiş’i renklerimize bağladık. Geçtiğimiz dönem Galatasaray ile U-19 Seçkin Gelişim Ligi şampiyonluğu yaşayan Buyruk Tintiş, çeşitli yaş kümelerinde da birçok kere Ulusal formayı terletme başarısı gösterdi.

Yeni transferimiz Buyruk Tintiş’e güzel geldin diyor, Karagümrük forması altında muvaffakiyetler diliyoruz.”

EMİR TİNTİŞ’TEN SİTEM DOLU AÇIKLAMA!

Öte yandan genç futbolcu da Fatih Karagümrük’e imza atmasının akabinde bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Buyruk Tintiş, “Sevgili Galatasaraylılar; Yıllardır formasını terleterek birinci günden beri kendimi geliştirmeye adadığım kadromuzda U19 ekibine kadar yükseldim. Kendi yaş kategorimde hem ulusal ekipte hem de kulübümüzde daima daha uygun bir performans göstermeye çalıştım. Artık sonunu hiç bu türlü iddia etmediğim bir ayrılık yaşıyorum. Tek isteğim olan profesyonel kontrat talebim uzun vakittir kulübüm tarafından karşılıksız bırakıldı ve rastgele bir resmi teklif tarafıma iletilmedi. Mesleğimi de düşünmek zorunda olduğum için artık kalbim buruk bir halde sizlere veda ediyorum. Gelişimimde ve bu günlere gelmemde üzerimde emekleri bulunan hocalarıma, ekip arkadaşlarıma ve kulüp işçisine çok teşekkür ederim. Üzerimdeki emeklerinizi asla unutamam. Benim için kalbimde yeriniz her vakit çok farklı olacak. Hoşça kalın” sözlerini kullandı.

Yorum yapın