Gözleriniz Sizi Açığa Çıkarıyor Olabilir! İşte Bakışlarınızın Ortaya Çıkardığı O Anlamlar!

Bazı beşerler için bağlantı kurmanın farklı ve tesirli bir yolu olarak görülen bakışlar, uzmanlar sayesinde bağlantıdan fazlasını anlattığı gün yüzüne çıktı. Bu durum, aslında sizinle irtibata geçen insanların bir bakışı bile sizin hakkınızda neler düşündüğünü açığa çıkarabileceklerinide ortaya çıkardı.

Uzmanlar, son vakitlerde biribirinden farklı bakış açıcısını tahlil etmesi ile birlikte bağlantı kuran insanların gözleri sayesinde anlatmak istediği şeyleri günü yüzüne çıkardı. Bu durum, aileniz, arkadaşlarınız ve sevgiliniz ile irtibat kurduğunuz esnada tek bir bakışıyla ne söylemek istediğini anlamanızı sağlayabilir. İşte, uzmanların açıkladığı bakış tahlilleri hakkında merak ayrıntılar.

UZUN BAKIŞLAR NE MANAYA GELİYOR?

Özellikle birbirlerinden epeyce hoşlanan insanların tercih ettiği uzun bakışlar, hoşlanma kademesinde olduğunu kanıtlayan durumlar ortasında yer alıyor. Şayet bir insan sizden son derece hoşlanıyorsa sizin farkına varmadığınız anda sizi daima izleyecektir. Akabinde göz göze gelmeniz ile birlikte utanabilir ve bu uzun bakışları anında sonlandırabilir. Bu sebeple uzmanlar, uzun bakışların akabinde gözlerini süratlice sizden kaçıran bir kişinin sizden sahiden hoşlandığı konusunda hemfikirler.

KAÇAMAK BAKIŞLAR NE MANAYA GELİYOR?

Peki kaçamak bakışlar ne manaya gelir? Genel olarak flört evresi öncesinde ön plana çıkan ve sizi tanımak isteyen beşerler tarafından kullanılan göz kontağı olarak bilinir. Bilhassa karşısında yer alan bir kişi ile daima olarak kaçamak bakışlar içerisinde olan insanların tanışmak için gayret gösterdiği ve birbirleri ortasında bir merak hissinin oluştuğu manasına gelir. Bu sebeple bir insanına size karşı kaçamak bakışlarını fark ettiyseniz bir sonraki bakışında sizde gülümseyerek niyetinizi aşikâr söz edebilirsiniz.

GÖZÜNÜ AYIRMADAN BAKMAK NE MANAYA GELİYOR?

Gözünü hiç ayırmadan bakış atan şahıslar, genel olarak flört evresinin ileri düzeylerinde olduğunu gözler önüne sermiştir. Uzmanlar, karşısında bulunan bir bireye 5 saniyeden fazla bakış atan bireylerin ona karşı son drece bir ilgi içerisinde olduğunu ve saplantı düzeyinde hoşlandığını ortaya çıkardı. Bu sebeple etrafınızda gözlerini sizden ayırmadan bakış atan bir kişi varsa onu kaybetmemek için uğraş etmenizde yarar var.

Yorum yapın