Seda Sayan’dan ayrılık sinyali! Eski aşkına yaptığı yorum kocasını çıldırtacak

Prag’ta evlenmeleri beklenen Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti ani bir kararla Mayıs ayında Türkiye’de nikah kıymışlardı. Çiftin düğünleri basından uzak yapılırken, ailelerinin katılmaması da gözlerden kaçmadı. Çiftin nikahına yalnızca yakın dostları katıldı. Geçtiğimiz günlerde evlilikleri hakkında ayrılık dedikoduları çıkan çift sessizliğini korurken Seda Sayan’dan eşi Çağlar Ökten’i kızdıracak hareket geldi.

ÇİFT AYRILIK DEDİKODULARINA SESSİZ KALDI

59 yaşındaki ünlü müzikçi Seda Sayan, kendisi üzere müzikle uğraşan 33 yaşındaki Çağlar Ökten ile nikah masasına oturdu. 7. evliliği olan Sayan’ın bu evliliğine oğlu Oğulcan’dan onay çıkmadı. Tezlere nazaran Oğulcan Engin’in annesi Seda Sayan’a “Sessiz Sedasız” evlen dediği öğrenildi. Annesinin nikahına katılmayan Oğulcan Engin şimdi evlilikleri hakkında bir açıklama yapmazken Sayan’ın oğlunun yanı sıra nikaha annesi de katılmamıştı. Eşi Çağlar Ökten’in ailesinin de nikahta bulunmaması merak konusu uyandırmıştı. Dedikodulara karşın memnunluk pozları veren çift, haklarında çıkan ayrılık savlarını da karşılıksız bıraktı. Bir yer çıkışında eşi Çağlar Ökten ile yan yana poz vermek istemeyen Seda Sayan ayrılık savlarını güçlendirdi.

SEDA SAYAN’DAN ESKİ SEVGİLİSİNE ‘ALKIŞLI’ YORUM

Yeni evli çiftin ortasında tüm bunlar yaşanırken Seda Sayan’dan bomba bir hareket geldi. Türkücü ile yıl dolu dizgin aşk yaşayan Seda Sayan, toplumsal medyada eski sevgilisinin paylaşımını kayıtsız kalamadı yorum yaptı. Bir magazin sayfası Mahsun Kırmızıgül’ün Kuruçeşme Arena’da söylediği Bergen müziğini paylaşınca Seda Sayan eski sevgilisiyle ilgili paylaşıma dikkat çeken bir yorumda bulunarak alkış emojisi gönderdi.

İşte Seda Sayan’ın Mahsun Kırmızıgül yorumu

Sayan’ın bu yorumunun altına ise takipçilerinden “Kocan kıskanır Seda abla yapma” üzere ihtarlar geldi. Sayan bu yorumlara karşılık vermezken gözler eşi Çağlar Ökten’e döndü. Bir vakitler dolu dizgin aşk yaşadığı Mahsun Kırmızıgül’ün sahnesine yorum atan Sayan magazin gündemini uzun mühlet meşgul edeceğe benziyor. Pekala siz bu hususta ne düşünüyorsunuz?

Yorum yapın