Şevval Sam 22 yıldır et ve tavuk yemediğini söyledi

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Nadir karakteri ile sevilen Şevval Sam, hakkında merak edilenleri anlattı.

Hayvanlara çok düşkün olan ve meskeninde kedi besleyen Sam, yaptığı açıklamada 22 yıldır et yemediğini söyledi.

Ender karakteri ile ekranda hayli beğenilen ve fiziği ile göz dolduran oyuncu, yeterli beslendiğini belirtti.

Spor yapmadığını kelamlarına ekleyen Şevval Sam, oğlu Tarık Emir’den konuşmayı ihmal etmedi.

Şevval Sam’dan dikkati çeken açıklamalar

İstanbul Boğazı görüntüsü eşliğinde Ömür Sabuncuoğlu’na özel açıklamalarda bulunan Şevval Sam, “Spor falan yapamıyorum lakin güzel besleniyorum. Paketli besinlerden uzak durup, zerzevat yüklü besleniyorum. 22 yıldır et ve tavuk bırakmam ve beslenmemde tesirli.” dedi.

Zamanında estetik dokunuşlar yaptırdığını söyleyen Şevval Sam, “Güzellik algısı o yaşlarda öteki oluyor. Sevincin beşere kattığı hoşluk rastgele bir estetikten daha güçlü.” dedi.

“Taro âlâ bir ortama doğdu”

Eski futbolcu Metin Tekin ile evliliğinden dünyaya gelen ve kendisi üzere oyuncu olan oğlu Tarık Emir’le ilgili de soruları yanıtlayan Şevval Sam, “Taro’nun annesi de babası da hayata karşı hassas beşerler. Düzgün bir ortama doğdu. 23 yaşında kucağıma aldım oğlumu. Birlikte büyüdük diyebilirim.” halinde konuştu.

Tarık Emir’den sonra ikinci bir çocuk düşünmediğini lisana getiren Sam, “Taro esasen hayatımı yeteri kadar doldurdu. Güç bir ergenlik ve gençlik periyodu geçirdim. Sonra kendini buldu.

İyi bir arkadaş kümesi var, spora kabiliyeti var ve sanatla ilgileniyor. Futbol oynamasını istedik lakin önüne top koyduğumuzda o boyayı, yani sanatı seçti.” dedi.

Yorum yapın