Sunucu Nur Tuğba Namlı’dan Hakan Ural’a övgü dolu sözler!

Hakan Ural ile ‘Neler oluyor Hayatta’ programı sunan Nur Tuğba Namlı En İyi Haber Aktüel Ödülü’ne layık görüldü. Ünlü sunucu ödül töreninde partneri Hakan Ural’a övgü dolu sözler söyledi.

Bu sene ikincisi düzenlenen Uluslararası Elmas Ödül Töreni sanat camiasından birçok ismi ağırladı. Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin’in sunduğu tören’da Kanal D2de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Nur Tuğba Namlı En İyi Haber Aktüel Ödülü’ne layık görüldü.

Nur Tuğba Namlı

PARTNERİNE ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Güzel sunucu partneri Hakan Ural’a övgü dolu sözler söyledi. Namlı, iyi bir ikili olduklarını söyleyip, “Bunu tek başımıza yapmıyoruz büyük bir ekip var. Ortada büyük bir emek var ve bu emeklerin ödülle taçlandırılması bizi mutlu ediyor. Hakan’la birlikte program yapmaktan çok mutluyum, yanında güvenli hissediyorum” dedi.

Nur Tuğba Namlı ve hakan ural

Ünlü sunucu, sözlerine; Siyahla beyaz gibi birbirimizi tamamladığımızı düşünüyorum. Birbirimize takılmazsak keyfi olmaz. Küçük küçük çaktırmadan izleyicinin de hoşuna gidecek şekilde. Hep söyleriz zaten ‘Burada nasılsak yayında da öyleyiz’ diye. O anda gerçek fikrimiz neyse onu aktarmaya çalışıyoruz” diyerek devam etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Ali Kırca yıllar sonra ilk kez ortaya çıktı!

Yorum yapın